۲۹ اردیبهشت تا ۱ خرداد ۱۴۰۳
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
۲۹ اردیبهشت لغایت ۱ خرداد ۱۴۰۳
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

دهقانی فیرورزآبادی در بازدید از نمایشگاه ایران هلث خبر داد؛ برگزاری بیش از ۶۰۰ جلسه گفت و گو و مذاکره B2B در ایران هلث 1403

به گزارش ستاد خبری بیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث، روح الله دهقانی فیروزآبادی در حاشیه بازدید از نمایشگاه گفت: با برنامه ریزی پارک فناوری پردیس و حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور  و همت انجمن‌های علمی و شرکت های دانش بنیان، نمایشگاه ایران سلامت امسال با یک شور و نشاط بیشتری برگزار شد.
وی با بیان اینکه این‌ نمایشگاه نسبت به دوره قبل۵۰ درصد توسعه یافته است گفت: در طول برگزاری نمایشگاه، بیش از ۶۰۰  جلسه گفت و گو و مذاکره B2B  برگزار شد.
دهقانی با اشاره به حضور ۵۰ شرکت خارجی در این نمایشگاه خاطر نشان کرد:  پیشرفت‌های کشور در حوزه سلامت برای این شرکت‌ها قابل توجه است. پیشرفت هایی که نتیجه سرمایه گذاری ۴۰ ساله و حمایت کشور از حوزه سلامت از جمله تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان بوده است.
معاون علمی رییس جمهور در بخش دیگری از صحبت های خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی گفت: در طول فعالیت آیت الله رئیسی، تعاملات علم و فناوری کشور رشد یافت و ارتقاء مرکز تعاملات همکاری های علم و فناوری معاونت علمی به سازمان با پیگیری رئیس جمهور و با هدف گسترش تعاملات فناورانه بین المللی صورت گرفت.

مکان برگزاری نمایشگاه: تهران، اتوبان چمران، سئول، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
دبیرخانه مرکزی نمایشگاه: پارک فناوری پردیس
آدرس : تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، ورودی به همت شرق، خیابان ۲۲ بهمن، خیابان اکبری، پلاک ۱، طبقه دوم
تلفن : 02144448216
نمابر : 02144448216
بازدید امروز : 3107
بازدید کل : 5301171
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد نمایشگاه بین المللی ایران هلث 1403 محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح